Volejte: 608 443 963

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu,
24 hodin denně

Čištění kanalizace

Čištění kanalizace je nedílnou součástí při problémech s neodtékajícími splašky.

Kanalizace může být ucpaná z mnoha příčin.

Nejčastějšími příčinami jsou:

Nemusí se vždy jednat o havarijní stavy s ucpanou kanalizací. Může být cítit zápach, slyšet zvuky nebo voda odtékající pomalu. Může se dít všechno toto najednou.

Čištění kanalizace - i  toto jsou důvody proč ji provést.

Můžeme se pohybovat uvnitř domu nebo venku před domem. Na čištění kanalizace používáme výkonný profesionální čistič , který dokonale vyčistí kanalizaci a navrátí jí tak její původní funkčnost.

Čištění kanalizace bezvýkopovým způsobem

Ano, není nutné ihned rekonstruovat kanalizační potrubí. Ještě před tím, než začnete bourat a kopat, ověřte si možnost obnovit a zrenovovat kanalizaci bezvýkopovým způsobem. Při čištění tlakovou vodou vodními paprsky se zpravidla jedná o ležatou kanalizaci. Dle problému se při čištění kanalizace nasazuje další speciální zařízení , jako jsou frézovací trysky aj.

Dalším důvodem proč objednat čištění kanalizace může být prevence . Předcházení problémům je nejlepší způsob, jak se s nimi vypořádat.

Víte, že se problémy opakují?

Existují tři způsoby řešení čištění kanalizace

Typické provozovny jsou např. výrobny masa, výrobna omítkových směsí apod. Zde je na místě preventivní periodicky se opakující čištění kanalizace.


Kde nás najdete?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.